תפריט
  • עגלת הקניות שלך ריקה!

סוגי חול לחתולים - מה ההבדלים?

Posted by royalpet 09/12/2019 0 Comment(s)

כשהחתול נמצא בבית ולא יכול לצאת אל החצר ולעשות את צרכיו, יש לרכוש לו ארגז חול ולמקם את הארגז במקום שיהיה נוח גם לחתול וגם לבני הבית. 

חתולים כידוע הם חיות נקיות מאוד ולאחר שרוכשים את ארגז החול הם עושים את צרכיהם בתוך החול, מכסים את הצרכים ויוצאים מהארגז.

 במקרה של בחירת חול, כמו במקרים אחרים בהם יש לבחור מוצר או שירות מבין מגוון אפשרויות, ניתן לראות שישנם מספר סוגים של חול. 

אז כיצד בוחרים את סוג החול? במאמר זה ננסה להסביר על הסוגים הקיימים ועל המאפיינים שלהם.

3 סוגים עיקריים של חול

באופן כללי ניתן למצוא 3 סוגים מרכזיים של חול שמתאים לחתולים: הסוג הראשון הוא חול פשוט שהוא הסוג שרוב בעלי החתולים בוחרים. החול הפשוט מורכב מאבני חצץ והוא לא סופג ריחות. את החול הרגיל צריך להחליף באופן קבוע ובנוסף לכך, יש לנקות את הארגז בתדירות גבוהה.

 הסוג השני של החול הוא חול מתגבש. מדובר על חול שמורכב מחומרים שמתקשים בכל פעם שהחתול עושה את צרכיו והוא מתקדם יותר מהחול הרגיל. ניתן למצוא חול מתגבש מסוגים שונים, ביניהם: חול שניתן לשטוף באסלה וחול ריחני. במידה שמעוניינים לרכוש חול מתקדם עוד יותר, ניתן לרכוש חול עם תוספי ריח כשלחול מתווספים חומרים שמסייעים בפירוק הצרכים. 

סוג החול השלישי הוא חול קריסטלי. חול זה מורכב מחתיכות שנראות כמו קריסטל. החול סופג שתן וצרכים במהירות רבה יותר מאשר סוגי החול האחרים. חסרונו של החול הקריסטלי הוא שלא כל כך נעים לדרוך עליו.

אז איך לבחור את החול?

כאשר בוחרים את החול, יש להתחשב בגילו של החתול. במידה שמדובר על גור, תהיה כמות השתן שלו גדולה יותר מאשר כמות השתן שיטיל חתול בוגר, לכן, במקרה שמדובר על גור חתולים, כדאי לבחור חול שסופג ריחות. כמו כן, יש לוודא שהחול שנרכש לא מכיל חומרים רעילים או חומרים שעלולים להזיק לחתול משום שגורים עשויים לנסות לאכול את החול. 

נוסף על כך, יש להתחשב באורך של הפרווה של החתול. במידה שמדובר על חתול שפרוותו ארוכה, רצוי לרכוש חול גבישי. אפשרות אחרת היא לרכוש חול קריסטלי. בחירות אלו ימנעו מהשתן להיספג בפרווה. 

גורם נוסף בו יש להתחשב הוא המין של החתול. ריח השתן של זכרים חזק מאוד בהשוואה לריח השתן של הנקבות, בשל כך, רצוי לרכוש עבור חתול זכר חול שסופג ריחות. 

עוד שיקול הוא המיקום של הארגז. אם ישנה מרפסת בבית, הריח פחות יפריע מאשר במקרה שבו ארגז החול יונח באזור שאינו מאוורר, לכן, במידה שאין מקום מאוורר בו ניתן להניח את הארגז, רצוי לבחור בחול שסופג ריחות.

רויאל פט – לרכוש חול איכותי במחירים משתלמים 

אם אתם מעוניינים לרכוש חול לחתול שלכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו – אל רויאל פט ולמצוא מגוון נרחב של סוגי חול באיכות גבוהה ובמחירים משתלמים.

 אתם מוזמנים לבחון את המבחר שקיים בחנות המקוונת שלנו, לבצע רכישה בטוחה ולקבל משלוח חינם עד לביתכם. 

במידה שתרצו לשאול שאלה או לבצע הזמנה, תוכלו לפנות אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם

Leave a Comment