תפריט
  • עגלת הקניות שלך ריקה!

איך בוחרים מוצרי הדברה לכלבים

Posted by royalpet 03/03/2019 0 Comment(s)

כל בעל כלב מודע לעובדה שיש לטפל מעת לעת בנושא הפרעושים והקרציות כיוון שהטפילים הללו גורמים ללא מעט נזק לכלבים בכל גיל. הם מגרדים, מציקים והחשש הכבד יותר הוא העברת מחלות כמו תולעי מעיים תגובות אלרגיות ובעיות בעור המצריכות טיפולים תרופתיים.

 

רכישת מוצרי הדברה לכלבים נגד פרעושים

ברוב המקרים הפרעושים נראים יותר בעונות החמות אך ההמלצה היא שיש להשתמש במוצרי הדברה לאורך כל השנה כיוון שפרעושים יכולים להתפתח גם בחורף עקב החום שנוצר עקב החימום ברחבי הבית.

שימוש נכון במוצרי ההדברה האיכותיים יכול להבטיח שברוב ימות השנה לא יסבול הכלב מפרעושים.

אופן הטיפול הוא באמצעות אמפולות, ספריי או שמפו נגד פרעושים. בטיפול השוטף, משתמשים באמפולה איכותית, מטפטפים את החומר על הכלב על פי ההוראות כדי למנוע את הגעת של המזיקים.

האמפולות בדרך כלל מתאימות לכלבים מגיל חודשיים ומעלה. יש להקפיד ולקרוא את המידע שרשום על גבי האריזה.

 

שימוש במוצרי הדברה לכלבים בסביבת המחייה

במקביל לטיפול השוטף חשוב לבצע הדברה בסביבת המגורים ובחצר כדי לנטרל את האפשרות של התפשטות הטפילים.

אפשר להניח בבית מכשיר הלוכד פרעושים שהוא די אפקטיבי כדי להקטין את מספר הפרעושים שיידבקו לכלב, אם הם קיימים בבית.

 

מוצרי הדברה נגד קרציות

הקרציות מעבירות טפילי דם ולכן גוררת אחריה מחלות לכלבים כמו קדחת הקרציות ואף לפני אדם קדחת הבהרות. שתי המחלות הן מסוכנות ולכן יש להיערך לנושא הקרציות כיאות באמצעות מוצרי הדברה.

 

טיפול שוטף נגד קרציות

לטיפול שוטף נגד התופעה המדאיגה אפשר לרכוש אמפולות, זריקות או קולרים.

מטפטפים על פרוות הכלב את האמפולה כדי למנוע את הגעתן של הקרציות, מזריקים זריקות אצל הווטרינר אם הכלב אינו אלרגי אליהן, או מצמידים לכלב קולר נגד קרציות שהוא אפקטיבי למשך כחצי שנה.

 

מוצרי הדברה לכלבים

אנו מחזיקים הרבה מאד סוגים של מוצרי הדברה לכלבים. ברוב המקרים הקולר הטבעי פותר את רוב הבעיה כיוון שהוא מרחיק את הקרציות והן אינן מתקרבות לכלב.

הקולר, בדומה לאמפולות, בדרך כלל מתאים לכלבים בגילאי חודשיים ומעלה.

אפשר לרכוש קולרים בגדלים שונים על פי גודלם של הכלבים, קטנים או גדולים.

מלבד זאת יש כמה סוגים של אמפולות הן נגד פרעושים והן נגד קרציות, שבעזרת טפטוף וחפיפה מאד מונעות את הגעתם של הקרציות והפרעושים אל פרוותם של הכלבים.

אופציה נוספת היא תרסיסים. קיימים כמה סוגים של תרסיסים שהימצאותם על גבי הפרוות מרחיקה את הקרציות או הפרעושים מלהתקרב לכלבים וכך מונעת את אפשרות ההדבקה. גיל מותר לשימוש תלוי בחברה, יש כאלה שמתאימים אפילו מגיל יומיים ובטוחים לשימוש גם לכלבות הראות/מניקות.

Leave a Comment