תפריט
  • עגלת הקניות שלך ריקה!

איך בוחרים מזון לחתולים

Posted by royalpet 03/03/2019 0 Comment(s)

בעלי החתולים דואגים להם ברוב המקרים למזון איכותי ולחטיפים בריאים. החשיבה הבסיסית היא להקפיד על מזון לחתולים שיהיו בו כל אבות המזון הדרושים לחתולים, שיהיה לחתול קל לעכל את המרכיבים השונים ובעיקר שיהיה בריא ומאושר.

 

בחירת מזון בפעם הראשונה לחתול

החתול אוהב את המזון? מעולה! כעת כל מה שנשאר לעשות הוא לראות שהוא גם מגיב טוב אליו, זאת אומרת, שאין איזשהן תופעות לוואי שמצריכות התייחסות ועשויות להעיד על תגובה אלרגית. במידה ויש, תמיד ניתן להתאים לו מזון מחדש.

 

מרכיבים אקוטיים במזון לחתול שלכם

  • מינון של %- 40%30 של חלבון מן החי.
  • חומצות שומן, זוהי תוספת הכרחית לאור העובדה שחתולים אינם מייצרים חומצות שומן בעצמן.
  • דגנים, רצוי להמעיט במתן פחמימות מן הצומח כמו לדוגמה, חיטה תירס וכו' . החתוך לא חייב לאכול פחמימות לכן זה לא הכרחי.

כדאי לבדוק את המזונות הבאים:

 

רכישת מזון לחתולים

לאחר שבחרתם את המזון האיכותי ביותר מתוך ההיצע הקיים, כדאי לרכוש ממנו אריזה קטנה כדי לוודא שהחתול יאהב את טעמו של המזון. אם הטעם לא נראה לחתול הוא לא יאכל ולכן חבל לרכוש אריזות גדולות. אם הוא לא אוהב את הסוג שרכשתם, רוכשים סוג אחר ורק לאחר שמצליחים לעלות על הטעם האהוב עליו, אפשר לרכוש כמויות גדולות יותר לנוחותכם.

 

כדאי לקרוא מה כתוב על האריזות

למען בריאותם של החתולים יש לוודא שאכן מדובר במזון המיוצר מבשר ולא מעצמות לאור החשיבות הרבה של צריכת חלבון עבור החתולים. רוב המזון המיובא לישראל הוא מזון שנבחר בקפידה והוא ידוע כאיכותי ומוצלח.

 

סוגי מזון קיימים

המבחר הגדול של האוכל הקיים בישראל מאפשר לרכוש עבור החתולים האהובים מזון מגוון עשיר ובריא, המיוצר בשיטות טכנולוגיות חדשניות ועל פי הצורך של כל חתול.

קיים מגוון גדול של מאכלים המבוססים על עוף, אוכל ייחודי המתאים לגורי חתולים, תערובות של כמה סוגי בשר, בשר ארנבת, בשר ברווז. תערובות של הודו, עוף והרינג, תערובות של דגים – סלמון ופורל.

לנוכח האפשרויות הרבות, ברגע שמזהים את הטעמים האהובים על כל חתול ספציפי אפשר לרכוש לו מזון קבוע ומדי פעם ליצור שינויים כך שיהיה לו מעניין אם הוא יסכים לטעום וגם יאהב את השינוי.

חשוב לרכוש מזון בסיסי וחטיפים שונים מיצרנים בין לאומיים מוכרים שמייצרים מזון לאחר מחקרים רבים כדי להעשיר את מזונם של החתולים בכל אבות המזון הדרושים להם לצמיחה להתפתחות וכדי להיות די חזקים במקרה של מחלה.

Leave a Comment