תפריט
  • עגלת הקניות שלך ריקה!

המותגים המובילים בעולם למזון כלבים

Posted by royalpet 22/02/2018 0 Comment(s)

שנים רבות עברו מאז הזמנים שבהם נהגו להאכיל כלבים במזון של בני אדם, בשיירים של הבישולים הרגילים שלהם. היום אנחנו לא מוותרים על מזון כלבים ורצוי מהמותגים המעולים ביותר, כדי להעניק לכלבים לא רק מזון שהם אוהבים אלא כדי לספק להם בדיוק את אותם מרכיבים שאנחנו יודעים שהם משמעותיים גם להם. מזון כלבים מתחלק לכמה סוגים והוא מלווה את הכלבים מאז שהם נגמלים ועד זקנה. לכל שלב בחיים שלהם יש מזון שמותאם להם ויש להתאים להם לא רק מה שערב לחכם אלא גם מה שמספק להם את הצרכים הייחודיים שלהם. יש סיבות רבות למה לא כדאי להתפשר על מזון כלבים איכותי, בדרך כלל של מותג אמין ואחראי שדואג למזון מאוזן תזונתית, ולכם כדאי לשים לב לכך לפני שאתם בוחרים את המותג שלכם.

למה לא להתפשר על מזון כלבים איכותי?

  • ערכים תזונתיים מלאים – בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא זו בלבד שכלבים זקוקים לאותם אבות המזון שאנחנו זקוקים להם כמו ויטמינים ומינרלים, אלא יש להם תוספי מזון ייחודיים להם בגלל האנטומיה והפיזיולוגיה שלהם, כמו תוספי סידן לכלבים כבדים שצריכים לרגליים חזקות, תוספי מזון לפרווה מבריקה ורכה, סיבים תזונתיים במידה כדי לא לגרום לקשיי עיכול, מרכיבים כמו חלבון מלא שנחוץ להם ועוד. למעשה, אפשר לומר שכל כלב שמקבל מזון כלבים איכותי זוכה לתזונה מלאה ומאוזנת הרבה יותר מבני אדם רבים שאינם טורחים לקבל את כל מה שנחוץ להם בצורה טבעית.
  • בקרת איכות ומזון רפואי לבעלי רגישות ואלרגיות – לא רק בני אדם גילו שהאלרגיות והרגישות לחומרים ולסוגי מזון בעולם המודרני תוקפות אותם מכל עבר. חיות מחמד הפכו לקרבנות החומרים המודרניים שלנו והזיהום של הסביבה הטבעית אפילו יותר. הרי הם אלה שהולכים על ארבע במגע ישיר עם מדרכות, כבישים, קרקע מזוהמת וצמחייה מודברת, והם אלה שסובלים מהם ראשונים. מזון לכלבים שמיוצר על ידי חברות מובילות מבטיח לכם בקרת איכות והתאמה מוחלטת לבעלי רגישויות ואלרגיות, כך שכל המזון שמיוצר במפעל מכיל מרכיבים שמוכרים לכם ואתם יכולים לעקוב אחר ההשפעה שלהם על הכלבים שלכם.
  • התאמה לכל שלב ולכל גיל, כמו גם לכל סוג – כלבים באים בגדלים שונים וגם הם עוברים שלבים שונים בחיים שבהם נחוצים להם מרכיבים שונים מתוגברים לאותו שלב. המזון שנחוץ לכלבים בוגרים שונה מהמזון שנותנים לכלבים צעירים. גורים יקבלו את התגבור של אבות המזון שנחוצים להם לגדילה בצורה מוגברת, קשישים יקבלו מזון שלא מעיק על מערכת העיכול שלהם, בוגרים יקבלו מזון שתכולת החלבונים שלו תתאים לגודל ולתפקוד השרירים שלהם.
  • התאמה לצרכים שלהם בפעילות - כלבים שרגילים לפעילות רבה וזקוקים לתוספת חלבון ואנרגיה יכולים לקבל את המינון הנכון רק במזון כלבים שמקצוענים מרכיבים לו. כך אתם יכולים להיות בטוחים שהם יהיו תמיד מלאי אנרגיה והשרירים שלהם יקבלו את כל מה שנחוץ לבנייתם, משום שכלבים הרבה יותר פעילים מבני אדם.
  • מזון שמותאם לדיאטה – גם כלבים יכולים להתרגל לחוסר פעילות ולאהוב את זה, ולכן אתם עלולים לגדל כלבים שישמינו בגל ערך קלורי גבוה מדי ללא פעילות מספקת. זה יכול לקרות גם לכלבים קשישים או חולים שאינם יכולים לצאת לפעילות ולכן מותגי המזון יכולים לספק לכם ערך קלורי מדויק.

סוגי מזון ומותגים

למרבה השמחה ישנם לא מעט מותגי מזון כלבים מובילים שאתם יכולים ליהנות מהם על שלל הסוגים שהם שמכינים לכם. יש מזון כלבים יבש, יש מזון רטוב, יש מזון שמשלב את שניהם, יש כופתיות ויש צורות הגשה שונות נוספות. מבחר המותגים המעולים כולל חברות כגון: 

ועוד רבים וטובים.

Leave a Comment