תפריט
  • עגלת הקניות שלך ריקה!

איך לבחור אוכל לכלבים

Posted by royalpet 15/09/2014 0 Comment(s) , , , ,

אוכל לכלבים - איך בוחרים?

 

איזה כיף! יש לכם כלבלב חדש בוגר או גור כלבים, וכעת אתם רוצים להעניק לו את החיים האיכותיים ביותר. לשם כך בוודאי כבר הגעתם לבדיקה הראשונית אצל הווטרינר שהמליץ לכם על דרכים להטיב עם חיי הכלב, תוך קבלת כל המידע אודות חיסונים, שיבוב הכלב, חיסון או עיקור.

 

ובכל זאת על מנת שתוכלו להעמיק קצת בנושא התזונה של הכלב, הכנו לכם כמה טיפים שיסייעו לכם לבחור את האוכל המתאים ביותר לכלבכם. אז כיצד בוחרים אוכל לכלב?

 

התאמת האוכל לגיל הכלב – אחד הפרמטרים הראשונים שיעזרו לכם לדעת מהו המזון המתאים לכלב, הוא הפרמטר של הגיל ושל משקל הכלב. אוכל לכלבים נחלק לפי מזון לגורים, מזון לכלבים בוגרים ומזון לכלבים קשישים. 

המזון מיוצר כך שיתאים למשקל הכלב, לקיבה שלו ולרגישותה, לחיזוק שיני הכלב ועוד. בנוסף, חשוב לדעת כי על כל שק אוכל רשומה הכמות המדויקת של האוכל אשר מומלץ לתת לכלב בהתאם למשקלו תוך התאמת כמות מזון הנכונה עבורו.

 

מרכיבים – טיפ נוסף לבחירת אוכל לכלבים בחירת מזון תוך מתן תשומת לב מלאה למרכיבי המזון שמפורטים על גבי שקית האוכל. בבחירת המזון חישוב לשים לב כי ישנם מרכיבים איכותיים כמו  בשר כבש, בשר בקר, עוף, כבש , דג , הודו ועוד, וכי המרכיבים הינם טבעיים ולא אבקתיים.

חשוב לדעת כי אחד המרכיבים החשובים במזון לכלבים הוא בשר, וזאת משום שכלבים חייבים בשר למען שמירת על עצמותיהם, השיניים שלהם, השרירים ותפקוד הגוף.

מרכיבים שאינם נחשבים איכותיים הם מרכיבים הכוללים דגנים, ובעיקר דגני עשויים תירס שבעיקר מנפח את האוכל, ולא מאד מזין את הכלב. בנוסף חשוב לוודא כי המזון מכיל ויטמינים ומינרליים.

 

חטיפים – ניתן מידי פעם לצ'פר את הכלב עם חטיפים בעקבות התנהגות טובה, אך יש להקפיד כי מדובר על חטיפים לכלבים שהם איכותיים ואינם מכילים חומרים משמרים. בנוסף חשוב לא להאכיל את הכלב במזון אנושי שמכיל תבלינים, ואם אתם מרבים בהאכלה בחטיפים - מוטב להפחית מעט את כמו המזון היבש וזאת כדי למנוע השמנה.

 

אוכל מונע מחלות – אם לכלב שלכם ישנן מחלות כמו דלקות בדרכי השתן, מחלות לב או כבד, מומלץ להתייעץ עם הווטרינר אודות האוכל המומלץ ביותר עבורו.

אוכל לכלבים שכדאי לבדוק:

 

Royalpet מציעה לכלב שלכם מזון איכותי בעל מרכיבים איכותיים אותו ניתן להתאים בצורה מושלמת עבור כלבכם.  

Leave a Comment