תפריט
  • עגלת הקניות שלך ריקה!

איך בוחרים חול לחתול שלכם?

Posted by royalpet 18/05/2020 0 Comment(s)

החתולים מבצעים את הצרכים שלהם בתוך החול הממוקם בארגז שלהם. זוהי שיטה נוחה מאד בה החתול יודע שזה המקום המיועד לצרכיו והבעלים מחליף את החול מעת לעת או מוציא רק את הצואה והשתן וכך החול יכול להישאר כמה ימים וזאת בהתאם לסוג החול.


בחירת חול לחתול שלכם 

ההיצע של סוגי החול לחתולים בחנות ובאתר האינטרנט שלנו הוא די רחב ולכן חשוב לבחון כמה היבטים, כדי להחליט על החול הנכון לחתול או לחתולים שלכם. אם אתם משתמשים בסוג ספציפי של חול והכל מתנהל באופן מעולה, אפשר להמשיך ולרכוש אצלנו סוג זהה. אך אם אתם רוצים לשפר את המצעים עבור החתול, כדאי לראות את המבחר הגדול הקיים אצלנו ואת היתרונות של כל אחד מסוגי החול, כדי לקבל את ההחלטה המתאימה ביותר.


חול חצץ עבור החתול 

אחד מסוגי החול הפופולריים ביותר הוא חול חצץ, מדובר בחול איכותי ביותר אשר מונח בארגז ייעודי לכך בבית, במרפסת או בחצר. העדיפות היא להניח ארגז זה במקום שיש בו אוורור טבעי. החיסרון של החצץ הוא, שרמת הספיחה של חול זה היא פחותה מזו של הסוגים האחרים של החול וכאשר אין חול סופח, הריחות הם חריפים ומאד לא נעימים בכל סביבת הבית.

התחזוקה השוטפת היא לזרוק את החול הקיים ולהניח בארגז חול חדש וטרי בכל יום או בכל יומיים כדי למנוע ריחות חריפים, אשר נשארים בחול מהצרכים של החתולים.חול מתגבש 

קיימת עדיפות לרכישת חול מתגבש. בסוג זה נוצרים גבישי חול בכל הנקודות שבהם החתולים השאירו את הצרכים שלהם. שיטת התחזוקה היא נוחה מאד, מפנים את כל הנקודות שקיים בהן חול שהתגבש וזורקים אותם. לחתולים נותר מספיק חול כדי להמשיך ולהשאיר בו את צרכיהם ביום יום כי השטח נותר יבש. בדרך זו אוספים כל יום את החול המלוכלך ואפשר להשתמש בחול לאורך זמן. 


חול אקולוגי 

חול אקולוגי הוא מצע טבעי אשר מיוצר מתירס מתגבש. יש לו יתרונות רבים כמו העובדה שהוא סופח ריחות, אינו מותיר אבק, אפשר לשטוף אותו באסלה בשירותים ובנוסף לכך יש לו ריח ייחודי כך שבבית לא מריחים את צרכיהם של החתולים. 
חתולים רבים אינם מעוניינים לשהות בארגז החול לצורך עשיית הצרכים. במקרים כאלה חול אקולוגי הוא פתרון מצוין כיוון שקיים בו חומר נוסף, אשר מדרבן את החתולים להיכנס לארגז ולבצע את צרכיהם. 

לנעימות מרבית אפשר לרכוש את המצעים הללו במגוון גדול של ריחות כמו ריח סבון, לבנדר, טלק ואחרים, אשר מנעימים את האווירה.
 


שירות של צוות מיומן ומנוסה

בכל שאלה, הלקוחות מוזמנים ליצור אתנו קשר והצוות המקצועי שלנו אשר מכיר היטב את ההבדלים בין סוגי החול, ישמח לסייע לכולם. 

 

Leave a Comment