תפריט
  • עגלת הקניות שלך ריקה!

צעצועים מומלצים לחתול שלכם

Posted by royalpet 18/08/2020 0 Comment(s)

גם אתם נוטים לחשוב כי הצעצועים המיועדים לחתול לא תורמים בדבר מלבד כייף רגעי? כדאי שתחשבו שוב. הצעצועים משפיעים באופן ישיר על בריאותו של החתול, הם תורמים לפיתוח החשיבה ומגרים את חושיו. כשם שאתם משקיעים במזון איכותי לחתול, בטיפולים רפואיים ובסביבת מגורים ראויה וחמימה עבורו, כך גם חשוב להשקיע ברכישת צעצועים מומלצים לחתול.


"מהו הצעצוע המומלץ ביותר לחתול?"

השאלה הזו דומה לשאלה "איזה צעצוע ילדים הכי אוהבים?". מובן כי אין תשובה אחת נכונה. לשמחתכם, כמעט כל צעצוע המיועד למשחק עם החתול ישמח, יגרה ויעסיק אותו. בין הצעצועים שתוכלו לרכוש לחתול שלכם:

  • משחק חשיבה משולש כדורים
  • צעצועי נוצות
  • כדורי ספוג וכדורי רשת
  • משחקי לייזר לחתולים
  • חכה עם זנב נוצות
  • עכברים קטנים עם נוצות ועוד...

חשוב לדעת: חתולים לא מתרגשים מצעצועים שתכליתם "להעביר את הזמן", אלא שהם אוהבים צעצועים שמאתגרים אותם ו"מפעילים אותם". ככל שהצעצוע מתחכם ומאתגר אותם, כך הם יגלו בו יותר עניין. "אני משחק המון עם החתול שלי. אני צריך לרכוש בכל זאת צעצועים?"

משחקים עם החתול מבורכים, והם תורמים ליצירת קשר רגשי ואמון – שלכם עם החתול ושל החתול אתכם. עם זאת, חשוב לזכור כי שעות ארוכות מהיום החתול מבלה לבדו כשאתם מחוץ לבית. הצעצועים שתרכשו בעבורו לא רק יספקו לו תעסוקה, אלא גם יגרו אותו ויעוררו את כל חושיו. 

 

"כמה משחקים כדאי לקנות לחתול?"

כבעליו של החתול, הרי שאתם רוצים לפנק אותו בכל צעצוע אפשרי. עם זאת, חתולים יכולים (וצריכים) להשתעשע ולהעביר את זמנם עם משחק אחד בלבד. גם אם רכשתם מספר צעצועים שונים לחתול, כדאי שלא לפזר את כולם בבית, זאת בכדי למנוע מצב של "הצפה". הבטיחו כי לרשות החתול משחק אחד בלבד שניתן לרענן באחד חדש בהתאם לשיקולכם. 

זכרו כי בכל מקרה הצעצועים מגיעים לבלאי באופן טבעי (נשיכות, שריטות וכיוצא בזה), כך שתוכלו להחליף ולחדש אותם בהזדמנות זו.

 

"איך אוכל לדעת אם החתול שלי מרוצה מהמשחק?"

האינדיקציה הטובה ביותר היא להתרשם ממידת העניין שהוא מביע במשחק. ישנם משחקים שמעוררים ומסקרנים את החתולים מיד, לצד משחקים שלא מרגשים אותם כלל. כן חשוב לציין כי גם במידה ואתם מתרשמים שהחתול לא מתלהב מהמשחק, אל תמהרו להרים ידיים ונסו להפעיל אותו. 

 

"כמה עולים צעצועים איכותיים לחתולים?"

מדובר על השקעה כספית נוחה לכל כיס: צעצועים מומלצים לחתול מתחילים בעלות של כ-2 שקלים בלבד (כדור ספוג עם נוצה לדוגמא), ויכולים להגיע לעלות של כ-309 שקלים במקסימום לצעצוע היקר ביותר – משחק לייזר לחתולים.

פנקו גם אתם את החתול שלכם בצעצוע חדש! אנו שולחים צעצועים מומלצים לחתול ללא דמי משלוח ובפריסה ארצית! להזמנות ופרטים נוספים, צרו איתנו קשר במספר הטלפון – 09-800-2121

Leave a Comment