תפריט
  • עגלת הקניות שלך ריקה!

הכירו את נטורל באלאנס מזון פרימיום לחתול שלכם

Posted by royalpet 16/03/2020 0 Comment(s)

נטורל באלנס הוא מזון איכותי לחתולים אשר מיוצר בכמה צירופי מזון. אפשר לרכוש קופסאות של אוכל רטוב, יבש, חטיפים בריאים ומגוון רחב מאד של מוצרים. יש להתאים את המוצרים המתאים לחתולים הביתיים על פי גילם ועל פי מצבם הבריאותי והחרגות מסוימים שעליהן ימליץ הווטרינר.

 

מזון אשר מותאם לחתלתולים קטנים
 

מזון אשר מכיל חלבון בין 40-31 אחוז ושומן בין 23-16 אחוז.
מזון בעל תכולה ברמה זו של חלבון ושומן תאפשר להם צמיחה בקצב הגדילה הנכון. צריכת הבשר והדגים עם התוספות השונות תגביר את כמות המינרלים והוויטמינים בגופם.

מזון אשר מותאם לחתולים בין גיל שנה לגיל שבע שנים

חתול בגילאים הללו זקוק גם הוא לרמות של חלבון בשיעור 38-29 אחוז ושומן בשיעור 22-14 אחוז. בצריכת מזון אשר מכיל את הכמויות הללו של חלבון ושומן בעת צריכת דגים בשר ותוספות הם מסוגלים להחליף את התאים ברקמות השונות בגוף.
קיים עבורם מזון סופר פרימיום אשר מבוסס על טלה ועוף וקיימים בו למעלה מ% 55 בשר ולכן הוא מסוגל להעניק לו את כל התצרוכת לה הוא זקוק.
כמו לדוגמה מסדרת פרימיום ארדן גרנאז' סלמון אשר אינו מכיל דגנים.


מזון אשר מותאם לחתולים שעברו את גיל שבע שנים

המזון הנכון ביותר עבורם הוא מסוג סניור אשר מכיל מינרלים וויטמינים ורכיבים נוספים אשר מגינים על מערכת השתן של החתול. חתולים מבוגרים צורכים פחות מזון ולכן המזון שלהם יכיל הרבה פחות חלבון והרבה פחות שומן כדי שהחתול לא ישמין. אחוז החלבון הוא 36-27 אחוז והשומן 20-12 אחוז.


מזון אשר מותאם לחתולים מסורסים וחתולות מעוקרות

לחתולים הללו יש מזון מיוחד אשר מטרתו היא להגן על מערכת השתן שלהם וכך שלא יעלו במשקל. מכיוון שהאנרגטיות שלהם היא בירידה וכך גם מערך חילוף החומרים, מתאימים להם סטרילייזד ובו כמות פחותה של שומן. אחוז החלבון הוא 38-29 ושומן 18-10 אחוז. 
 


לחתולים עם בעיות בדרכי השתן

חשוב להגביר להם את צריכת הנוזלים אפילו על ידי המזרקה שישתה ממנה מים ותזונה של מזון רטוב. לאיזון רמות החומציות בשתן כדאי שיאכל אוכל רפואי, או מאכלים שיגרמו לפירוק ומניעת היוצרות של אבנים בדרכי השתן.
מזון אשר מותאם לחתולים שמנים
מומלץ לתת להם מזון אשר מכיל מזון מופחת שומן לייט. בעל כמות זהה של חלבון אך שומן בשיעור 12-9 אחוז בלבד.
 

מזון אשר מותאם לחתולים עם בעיות עיכול

חתולים אשר סובלים מבעיות בדרכי העיכול כמו כאבי בטן, שלשולים, גזים ועוד , הם אוכלים מזון אשר אינו מתאים להם ולכן הם אמורים לאכול מזון היפו אלרגני. גם חתולים אשר סובלים מתופעות של אלרגיה, יצרכו מזון זה.
מזון אשר מותאם לחתולים עם בעיות כליות
לאור הבעיות בכליות החתולים אינם יכולים לפרק חלבון ולכן יש לתת אוכל עם כמות מדודה בלבד של חלבון.


מזון אשר מותאם לחתולים עם בעיות לב

קרדיאק הוא מזון אשר פותח במיוחד עבורם.


מזון אשר מותאם לחתולים עם סוכרת

מזון דיאבטיק אשר מכיל פחות וסוג ספציפי של פחמימות.

Leave a Comment