תפריט
  • עגלת הקניות שלך ריקה!

איך בוחרים חנות מזון לחיות?

Posted by royalpet 20/02/2020 0 Comment(s)

בעלי הכלבים נמצאים בקשר ביניהם, הם נפגשים בגינת הכלבים, בפארק ולאחרונה גם בקבוצות הווטס אפ. באופן טבעי הם מעבירים ביניהם מידע על נושאים שונים אשר קשורים לתחום הכלבים, כמו החנות המומלצת לרכישת מזון לחיות.

מגוון סוגי מזון 

כאשר אדם רוכש או מאמץ כלב, הוא לא יודע אילו סוגי מזון יהיו אהובים עליו. אם אלה המכילים בשר, עוף, כבד או כל פריט אחר. לכן המגמה היא להגיע לחנות מזון גדולה בה קיים היצע גדול מאד של סוגי מזון ולהתייעץ עם אנשי הצוות המנוסים, אילו פריטים הם לדעתם המתאימים ביותר לסוג זה של כלב על פי גילו ומשקלו.

הנציגים המקצועיים הללו ימליצו בדרך כלל על רכישה של אריזות קטנות ממוצר ספציפי כדי לנסות ולראות אם הכלב אוהב את המוצר, אם כן זה מצוין, אך אם לא הוא ייתן מראש הנחיות לגבי מוצר אחר. 

הנוחות והמידע המקצועי מותירים רושם מאד טוב על הלקוחות, הם מרגישים שיש כאן מיומנות וניסיון בתחום הכלבים ולכן הם חוזרים לחנות זו שיש בה אווירה נעימה ושקיימים בה מוצרים איכותיים. 

המוטו שלנו הוא לסייע ככל האפשר ללקוחות שלנו בתחומים שיש להם פחות ידע ובמיוחד בימים הראשונים לקבלת הכלב אשר בהם הם אובדי עצות.

התאמת המזון לגודלו של הכלב 

אנו מייבאים ומשווקים מוצרי דגל אשר פותחו במפעלים השונים לאחר שנים של מחקרים. מדובר במזון בטיב מעולה אשר מותאם לצרכים של הכלבים ומאפשר להם חיים מלאים ובריאים תוך קבלת כל אבות המזון אשר נחוצים להם. 

אפשר לבחור בין כמה אופציות של מזון יבש המותאם לגורי כלבים, או מזון יבש אשר מותאם לכלבים בוגרים וסוג נוסף אשר מותאם לכלבים מבוגרים.

לנוחות הקהל ובמקרים שכלבים אינם מרוצים מהסוגים השונים של המזון שהוצעו להם, אפשר לעבור למזון טבעי ולראות אם הם אוהבים אותו ושבעים ממנו.

חנות שיש בה הכול 

כדי למלא כל צורך של בעלי הכלבים, אפשר לקנות בחנות שלנו גם סוגים שונים של מזון רפואי שיש לתת לכלבים במקרים של מחלה או צורך בחיזוק המערכת החיסונית. בחלק מהמקרים יש הפניה של הווטרינר לסוג ספציפי של תוסף, וויטמינים או פריט אחר ובמקרים אחרים בעלי הכלבים המעוניינים לחזק את כלביהם, רוכשים את המזון הרפואי המתאים.

משלוחים עד בית הלקוח 

לאור המחירים הזולים והמבצעים הקיימים בחנות, רבים מהלקוחות מעדיפים לבצע הזמנה באתר האינטרנט כדי שהשק הכבד ימתין להם ליד הדלת והם לא יצטרכו לחפש חניה. באתר אפשר לבחור את המזון הרצוי מבין מבחר גדול. בכל שאלה מקצועית אפשר לשוחח עם אחד הנציגים המסורים שלנו שיתנו לכם הכוונה נכונה.

הרכישה באתר המאובטח מתבצעת בקלות, בנוחות ובמהירות והמשלוח מגיע תוך פרק זמן קצר לכתובת הרשומה. 

אם גם לכם יש כלב ואתם מתלבטים מהי החנות האיכותית ביותר לקנית מזון לכלבים, אנו מזמינים אתכם לחנות או לאתר האינטרנט הייחודי כדי שתראו את ההיצע הגדול, תוכלו לשאול שאלות אינפורמטיביות ולרכוש במקום או באמצעות משלוח על פי הנוחיות שלכם, מזון ופריטים אחרים הנחוצים לכם עבור כלבכם האהוב.

Leave a Comment