תפריט
  • עגלת הקניות שלך ריקה!

מזון יבש לחתולי חצר

Posted by royalpet 13/04/2020 0 Comment(s) ,

אוהבי החתולים כמוכם נתקלים מדי יום בתופעה של חתולי חצר, אשר מסתובבים כל היום בחצרות הבתים ומחפשים אוכל ושתייה. 

 

מזון יבש לחתולי חצר 
 

באופן טבעי, לא כולנו מבשלים כל יום ולכן אין לנו מה להציע לחתולים הללו מתוך שאריות המזון שלנו אשר מותאמים לחתולים ועם זאת אנחנו מאד רוצים לסייע להם מתוך דאגה אמיתית לשלומם ולבריאותם. 

מי מכם שחשב לרכוש מזון עבור החתולים הללו הבין מהר מאד שמדובר בעלות לא זולה של שקי האוכל וברור שהחתולים יגיעו מדי ערב, ייללו ויבקשו מנת מזון לאור הרעב שלהם.

אנחנו מודעים לבעיה זו ואחד הפתרונות המוצלחים לכך הוא יבוא של מוצרי מזון ייעודיים עבור חתולי חצר. מדובר בשקים גדולים של מזון יבש אשר מכילים בדרך כלל בין 17 ל - 20 ק"ג. העלות של השקים הללו היא זולה בדרך כלל ולכן קל יותר ללקוחות רבים לעמוד בהוצאה זו, לאור הרצון הכן שלהם לעזור לחתולי החצר.

אפשר לרכוש את השקים הללו בחנות המקצועית שלנו, או לחילופין להזמין אותם באתר האינטרנט שלנו והשליח יביא זאת עד פתח ביתכם ללא צורך שלכם בסחיבה של השקים במעלה המדרגות. 

 

התאמת מוצרי מזון יבש 
 

עבור חתולי החצר קיימים כמה מוצרים שאנו מייבאים ממפעלים מובילים בעולם. רוב השקים מכילים מזונות דומים או זהים והם מכילים את כל אבות המזון אשר חתולי החצר זקוקים להם לצורך התפתחות והמשך חיים תקינים, בחלק מהם קיימת תערובת של דגים ואורז או עוף וירקות.

רוב חתולי החצר מאד אוהבים מזון זה ולכן הם נהנים לקבל את המנה היומית ולאכול זאת בשקיקה. עם הזמן תניחו להם את הקערה היומית מראש וכך כשהם יגיעו לחצר הם ייהנו מהעובדה שחשבתם עליהם והנחתם להם את הקערית היומית וכך הם לא יצטרכו להתחיל ליילל כדי לקבל מנת מזון.

כל עוד אתם לא מחליטים לקחת אותם או את אחד מהם לביתכם, זהו הפתרון המוצלח ביותר להשביע את רעבונם של חתולי החצר, בדרך אנושית ומלאת חמלה. 

אתם יכולים לרכוש בכל פעם שק מזון זהה או לחילופין לרכוש בכל פעם שק המכיל מזון אחר, כדי לגוון לחתולים את מנות המזון שלהם. 

 

רכישת מזון לחתולי חצר 
 

בכל שאלה מקצועית או התלבטות, אתם מוזמנים להגיע לחנות שלנו או לפנות לנציגים המיומנים שלנו דרך אתר האינטרנט שלנו. המומחים שלנו קשובים תמיד ללקוחות ובהתאם למקרה, הם יציעו לכם את המזון אשר נראה להם המתאים ביותר לחתולי החצר שלכם.

כך אתם מגדלים דור של חתולי חצר מאושרים שמספרם גדל מיום ליום והם מודעים לעובדה שיש להם על מי לסמוך וברור להם שצלחת המזון וקערת המים ימתינו להם במקום הקבוע בכל יום ובכל מזג אוויר. 

Leave a Comment