תפריט
  • עגלת הקניות שלך ריקה!

קולר נגד קרציות לכלבים

Posted by royalpet 20/02/2020 0 Comment(s)

הכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם ולכן הוא מטפל בו, מטפח אותו ודואג לבריאותו. בעליו של כל כלב מודע לחידושים הרבים הקיימים בנושאים אשר קשורים לכלבים כמו לדוגמה חיסונים, סוגי מזון חדשים, משחקים ועוד. אחד הנושאים החשובים בחיי היום יום הוא קולר אשר נמצא על צווארו של הכלב באופן קבוע לאורך כל היום.

אפשר לרכוש אצלנו מבחר גדול של ציוד המותאם לכלבים כמו הקולר שהוא פריט חשוב ביותר.

רכישת קולר 

קולר סרסטו הוא קולר מאד איכותי אשר מפחית באופן משמעותי את האפשרות להגעתם והיצמדותם של פרעושים וקרציות למשך כשמונה חודשים. המצע הפעיל אשר קיים בתוך הקולר משחרר כל העת כמות מינורית של שני חומרים פעילים המועברים למשטח הפנימי אשר עשוי מחומר פולימרי ומשם לפרוותם של הכלבים. החומרים הללו אינם מאפשרים לקרציות ולפרעושים להתקרב לכלב ובטח לא להתפתח בקרבתו. פעולת מניעה זו יוצרת שקט נפשי לבעליו של הכלב לאור ההגנה המאסיבית כיוון שהחומרים הללו דוחים והורגים את הטפילים עוד לפני שהם מתרבים, נושכים או עוקצים את הכלב האהוב. ייחודו של קולר סרסטו הוא בעובדה שהוא עמיד גם במים, אין לו ריחות נלווים וקל מאד לבצע בו את כל הפעולות הנדרשות.

הטפילים אשר סובבים את הכלב בכל מקום 

הטפילים נדבקים מהר מאד לכלבים כיוון שהם קיימים בכל מקום, בשטחים פתוחים, בפארקים ובכל מקום אחר. הקרציות נושכות את הכלבים באזורים שבהם הם מכוסים בפרווה ומהר מאד הן מוצצות את דמם. קרציות אשר נותרות על גופם של הכלבים עלולות לגרום למחלות שונות ולכן יש ליצור לכל כלב את ההגנה המיטבית ולרכוש לו קולר איכותי.

החומרים הפעילים בקולר סרסטו:

פלומתרין (flumethrin) – תכשיר אשר מונע את הגעתם ואת הישארותם של קרציות ופרעושים על כלבים. החומר נמצא גם בשימושם של רופאים ווטרינרים כתכשיר חיצוני יעיל.

אימידקלופריד (imidacloprid) – כימיקל אשר הוא ברמת רעילות נמוכה מאד ליונקים ולכן אינו מזיק לכלב, אך פועל באופן מאסיבי על מערכת העצבים של החרקים.

גדלים של קולר סרסטו

לנוחותם של בעלי הכלבים, הקולרים מיוצרים בכמה מידות ויש להתאים את הרכישה לגודלו של הכלב, קיים דגם לכלבים קטנים ודגם אחר לכלבים גדולים. מעבר לכך קיים קולר במידת אורך של 38 ס"מ ואחר במידה של 70 ס"מ. 

חשיבותו של הקולר 

מעבר לנושא ההגנה מפני קרציות וטפילים אחרים, הקולר הוא פריט אשר אפשר להוסיף עליו את הפרטים המזהים של הכלב וזאת למקרה שהוא ילך לאיבוד. מעבר לכך יש לו חשיבות רבה בשליטה על הכלב כאשר נמצאים במקומות פתוחים או במקומות הומי אדם, כך שאפשר למשוך אותו באמצעות הרצועה אשר מחוברת לקולר ולהניע אותו ללכת לכיווני ההליכה הנכונים.

הקולר מוסיף יופי לנראותו של הכלב 

אם גם אתם מחפשים מקום לרכוש קולר שהוא פרקטי ושימושי המונע קרציות ופרעושים נשמח להציע לכם פריט מהמבחר הגדול בחנות. הקולר מעניק גם יופי לנראותו של כל כלב, לכן בעלי הכלבים רוכשים עבורם קולרים מקוריים וצבעוניים כדי לבדל את נראותם מכלבים אחרים, כך שאפשר יהיה בקלות להבדיל ביניהם.

Leave a Comment