תפריט
  • עגלת הקניות שלך ריקה!

אינסטינקט אוכל לחתולים - אוכל פרימיום לחתול שלכם

Posted by royalpet 13/04/2020 0 Comment(s) ,

בחנות שלנו קיים היצע גדול מאד של סוגי מזון לחתולים. אחד המוצרים המבוקשים ביותר הוא סדרת המוצרים של אינסטינקט, אשר מיוצרת על ידי חברת נייצ'ר וראייטי.

 

אינסטינקט אוכל לחתולים
 

למוצר זה קיימים יתרונות רבים ולכן בעלי חתולים רבים רוכשים אותו עבור החתולים שלהם מכיוון שניכרת שביעות רצון רבה מהטעם של המוצרים השונים, הם ממשיכים לרכוש זאת עבורם. מדובר במזון שהוא בטיב מעולה אשר מיוצר באחד המפעלים המובילים בעולם, אשר מייצר זאת תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות.

אנו משווקים את מוצרי אינסטינקט לאורך פרק זמן ארוך ורואים את הכמויות הגדולות של השקים אשר הלקוחות מזמינים כיוון שמדובר במוצר פרמיום, אשר בחלק מהשקים של המזון היבש אינו מכיל גלוטן ודגנים, הוא מיוצר מרכיבים טבעיים בלבד.

הרכיבים הללו מותאמים לחתולים בכל הגילים אשר נהנים ממזון איכותי ובנוסף לכך, הם מסוגלים בזכותו לשמור על המשקל האידאלי שלהם וליהנות מחיים תקינים ללא בעיות בפרווה או בעור שלהם. 
כדי לטפל בצריכה נכונה של המזון, המוצרים מכילים חמישים אחוז חלבון כמו לדוגמה, עוף, בשר אמיתי, נתחי עוף, עוף וירקות, דג ואורז, סלמון, ברווז, ארנבת או פירות וירקות ללא תוספים מלאכותיים.
המבחר הגדול של סוגי המזון מאפשר לבעלים של החתולים לבחור בסוג אשר נראה לו שהחתול שלו יאהב וגם לגוון לו ולרכוש בכל פעם סוג אחר כדי ליצור שינוי לחיך שלו.

 

רכישת שקי מזון לחתולים – אינסטינקט
 

ההיצע שלנו הוא גדול מאד ואפשר לבחור באחד מהמוצרים הוותיקים והמוכרים או במוצר חדש יחסית. ברוב המקרים לא קיימים מצבים שהחתול אינו אוהב מוצר ספציפי, כיוון שכל המוצרים הם טעימים ביותר והם מיוצרים לאחר מחקרים שבוצעו על חתולים שונים כדי לקלוע לטעמם.

כמו בטבע נהנים החתולים מאכילה של מזון יבש אשר הוכן מארנבת, ברווז עוף או בשר במיוחד כאשר משולבים בתהליך ההכנה שלהם גם ירקות.

אוהבי החתולים אשר מגדלים אחד או יותר מהם בביתם, מודעים לכמויות המזון שהוא צורך ובהתאם לכך קונים שקי מזון עבורם בחנות שלנו או לחילופין באתר האינטרנט המאובטח שלנו.
השקים מכילים בדרך כלל כמות של כ - 20 ק"ג ואף יותר ולכן נוח מאד לצרכנים להזמין את השקים הדרושים להם דרך האינטרנט וכך השליח מגיע ומניח את ההזמנה ליד הדלת. שירות יעיל זה חוסך לבעלי החתולים זמן רב והכי חשוב להם, שיהיה להם תמיד מלאי של אוכל איכותי לחתולים.

 

ייעוץ מקצועי לבעלי חתולים בנושא מזון 
 

עם השנים אנשי המכירות שלנו צברו ידע רב בכל הקשור למזון וציוד לבעלי חיים ולכן הם מייעצים לבעלי החתולים אילו סוגי מזון כדאי להם לרכוש בהתאם להתנהגות של כל אחד מהחתולים, באילו טעמים ובאילו הרכבים מיוחדים. 

Leave a Comment