תפריט
  • עגלת הקניות שלך ריקה!

אמפולות לטיפול בפרעושים וקרציות

Posted by royalpet 18/05/2020 0 Comment(s)

כלבים וחתולים אהובים אשר סובלים מבעיות כמו פרעושים וקרציות זקוקים לטיפול מאסיבי והיקפי, כדי לפתור בעיה זו שמפריעה להם וגם לסביבתם.

הצוות המקצועי שלנו ממליץ לבעלי חיות המחמד, אילו תכשירים כדאי לקנות במצבים אשר בהם קיימים פרעושים וקרציות על בעלי החיים.
 

הגנה על חיות הבית 

רוב בעלי חיות הבית עושים כל שניתן כדי שהם לא יהיו בעלי קרציות ופרעושים, הם מצמידים להם קולר ייחודי, מרססים אותם בתרסיסים אפקטיביים ובמידת הצורך גם מוציאים את הכינים הללו באמצעות פינצטה. 
לא אחת, אחד מבעלי החיים נדבק, רואים שהוא מגרד את איבריו ללא הפסקה ולכן דרושה פעולה מאסיבית, אשר תחזיק לאורך זמן. הפתרון הטוב ביותר במצב זה, הוא לרכוש אמפולות אשר מטפלות באופן יעיל ביותר נגד הפרעושים והקרציות אשר נדבקים על עורם של הכלבים והחתולים.
 

שיטת הטיפול באמצעות אמפולה 

קיימות כמה גישות בנושא זה אך המרכזית שבהן ממליצה לא לקלח את בעל החיים במשך שלושה הימים אשר קודמים לטיפול. לאחר מכן יש לבצע את הטיפול ולהמתין שוב שלושה ימים ורק לאחר מכן לקלח אותו. בדרך זו תהיה השפעה אפקטיבית משמעותית ביותר ולאורך זמן.

כדי שהכלב לא ייגע בחומר אשר קיים באמפולה, מטפטפים אותו על צווארו, לשם הוא לא מגיע. לאחר מכן מורחים את החומר על גופו באמצעות כפפות.
 

אמצעי עזר שיש לנקוט אם התגלו פרעושים וקרציות 

במקביל לטיפול באמפולה, חשוב לנקות היטב ובאופן יסודי את סביבת השינה של הכלב, לצחצח היטב את המקום שבו הוא ישן ולכבס את המצעים, כדי שלא יהיו במקום מסוים פרעושים או קרציות שיידבקו שוב לחיות המחמד. 

במקרים קיצוניים כאשר בני הבית אינם מתגברים על נושא זה בבית ומחוצה לו, מומלץ לבצע הדברה מקצועית בבית, באמצעות חברה אשר מתמחה בהדברות מסוג זה.

 

סוגי האמפולות הקיימות בשוק 

כדי ליצור טיפול מאסיבי, יש לרכוש ערכה של אמפולות אשר מתאימה לסוג הכלב על פי גילו ועל פי משקלו. 
קיימות ערכות לדוגמה לכלבים אשר שוקלים בין 7-1.5 ק"ג, עד 4 ק"ג, בין 15-7 ק"ג, מעל 25 ק"ג בין 10-4 ק"ג, בין 25-10 ק"ג ועוד. 

מדובר בפורמולות איכותיות אשר מבצעות סילוק היקפי של כל הפרעושים והקרציות והאפקטיביות שלהן נמשכת לאורך חודש עד חודשיים.

בקופסאות הללו קיימות 4 או 5 אמפולות בכל קופסה, על פי החלטת היצרן ומחיריהן הוגנים וסבירים לאור הפעולה הכוללנית והטובה שהאמפולות יוצרות.
 

צוות המומחים שלנו

בחנות ובאתר האינטרנט שלנו, אנו מעסיקים צוותים מקצועיים ומנוסים בכל מה שקשור לחיות המחמד. לקוחות רבים אשר מתלבטים מה לרכוש ואיך לפעול, מתייעצים אתנו ומקבלים אוזן קשבת ופתרונות מצוינים אשר מקדמים את התהליכים הנחוצים עם בעלי החיים כדי להגן על בריאותם לאורך חייהם.

 

Leave a Comment